Chodzimy do szkoły trzeci rok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów nauki naszego syna. Paweł bardzo chętnie chodzi na zajęcia, lubi i czeka na lekcję z języka angielskiego. Miła atmosfera oraz kompetetni nauczyciele tworzą tę szkołę. Polecam ją wszystkim, którzy chcą dobrze zainwestować w przyszłość i naukę swoich dzieci.
Urszula Łobasiuk
Moje dziecko od trzech lat uczestniczy w zajęciach "HAPPY SCHOOL". W szkole profesjonalni wykładowcy w ciekawy sposób, stosując aktywujące metody, przekazują wiedzę. Moja siedmioletnia córka na wakacjach dogadała się z Angielkami, ćwicząc jogę.
Monika Markowska
Moje dzieci (7,8 lat) od trzech lat bardzo chętnie chodzą do Happy School na język angielski. Poznały dużo nowych słówek i piosenek. Zajęcia prowadzone są w małych grupach i kolorowych salach, najczęściej w formie zabawy. Mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę.
Monika Leszczyńska
""Nasz dziesięcioletni syn od trzech lat uczęszcza do „Happy School”. Uważamy że nie był to zmarnowany czas. Michał osłuchał się z językiem angielskim, poznał sporo słówek i bardzo dobrze sobie radzi w szkole. Co do samej szkoły to podoba mi się podejście do nas rodziców. Zrozumienie naszych problemów, kłopotów z dojeżdżaniem do szkoły, z chorobami naszych dzieci itp. Osobiście uważamy że wszystkie prowadzone zajęcia są prowadzone starannie i z dbałością o angażowanie dzieci w proces nauczania. Mój syn pomimo natłoku innych zajęć nie wyobraża sobie rozpoczęcia nowego roku szkolnego bez zajęć w „Happy School”.""
Piotr Wałejko
Szkoła jest naprawdę super!!!!! Moje córki chodzą od trzech lat i nie mają żadnych problemów z angielskim. Nauczyciele prowadzą lekcje bardzo profesjonalnie - dzieci absolutnie się nie nudzą i bardzo chętnie uczęszczają do tej szkoły! Wybór tej właśnie szkoły to strzał w dziesiątkę!
Katarzyna Żachowska

Moja córka do HAPPY chodzi już dwa lata i nie chce nawet słyszeć o innej szkole językowej. Tu nawiązała pierwsze przyjaźnie, a nauczycielkę angielskiego wprost uwielbia. Moje wspomnienia nauki języka obcego z podstawówki to niemal horror - dla mojego dziecka to świetna zabawa. A co najważniejsze - HAPPY nie puszcza mnie z  torbami :)!!!

Katarzyna Czudzinowicz
Uczęszczam na zajęcia z języka angielskiego do Happy School już czwarty rok. Szkoła jest bardzo fajna, panuje przyjazna i miła atmosfera, a nauczyciele tak prowadzą zajęcia, że nie sposób się nudzić. Godziny zajęć są dopasowane tak, aby każdemu pasowało, a cena za kurs jest przystępna. Podczas nauki w Happy School nauczyłem się wielu rzeczy, które pomogły mi uzyskać tytuł laureata w wojewódzkim konkursie z języka angielskiego. Nauczyciele dali z siebie więcej niż wszystko, aby przygotować mnie do konkursu, za co jestem im bardzo wdzięczny. Powodów dla których warto wybrać Happy School jest wiele i nie sposób wszystkie je wymienić. Wybór tej szkoły to gwarantowana satysfakcja. Polecam!
Paweł Dąbrowski 17 lat
Jeśli nauka języka angielskiego to tylko w HAPPY SCHOOL!!! Profesjonalna kadra lektorów, dogodne godziny zajęć, przyjazna atmosfera, kilkuosobowe grupy kursantów oraz atrakcyjna cena za kursy językowe. Happy School to idealne rozwiązanie dla każdego i w każdym wieku!!! POLECAM :D
Irena Dąbrowska
Od trzech lat chodzę na zajęcia do HAPPY SCHOOL na język angielski :), a od roku na język francuski:). To jest naprawdę wspaniała szkoła językowa. Nauczyciele chętnie i z pasją prowadzą zajęcia, na których się nie nudzę. Szkoła oferuje wiele możliwości nauki. Dzięki  HAPPY SCHOOL nie mam problemów z nauką języków obcych w gimnazjum. HAPPY SCHOOL jest super!!!!!!
Katarzyna Korniluk 15 lat