Jesteśmy prywatną, nowoczesną szkołą językową, specjalizującą się w nauczaniu dzieci i młodzieży.

Szkołę tworzą przede wszystkim wykwalifikowani nauczyciele, dla których nauczanie jest pasją i które wiedzą, że praca z dziećmi i młodzieżą wymaga zaangażowania, dużej inwencji, kreatywności oraz poczucia humoru.

 

Na naszych zajęciach łączymy różne metody nauczania, wiedząc jak ważne są urozmaicone, dynamiczne lekcje. Szczególny nacisk kładziemy na metody komunikacyjne, stawiając uczniów w codziennych, praktycznych sytuacjach.

 

Wiemy, że skuteczna nauka musi odbywać się w małych grupach i kameralnej atmosferze, dlatego w naszej szkole grupy językowe liczą maksymalnie 9 osób.

 

Przygotowujemy uczniów do konkursów językowych, a także do egzaminów Cambridge Young Learners , egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego.

 

Aby nauka była jeszcze przyjemniejsza, organizujemy szereg imprez towarzyszących: Christmas Party, bale przebierańców, przedstawienia okolicznościowe, półkolonie.

 

Posiadamy dobrze wyposażone pracownie. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem komputerów, projektora multimedialnego, korzystamy z internetu i różnych programów edukacyjnych. Wszystkie te pomoce motywują do nauki i służą rozwijaniu umiejętności językowych.

 

Można nas monitorować, organizujemy zajęcia próbne i zajęcia otwarte. Staramy sie mieć jak najlepszy kontakt z rodzicami, na bieżąco informujemy o postępach uczniów w nauce, a także organizujemy spotkania, na których można dowiedzieć się czego dziecko nauczyło się na zajęciach i jak funkcjonuje w grupie.