Artur Fiedorczyk
Dyrektor szkoły

Happy School i jeszcze raz Happy School! Moja pasja. Prowadzenie szkoły to duże wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Zadowoleni uczniowie i rodzice to największa nagroda. Staram się o to, aby w szkole panowała miła atmosfera i wszystko funkcjonowalo jak w zegarku. W wolnym czasie uwielbiam spacery z rodziną i dobre kino.
mgr Joanna Fiedorczyk
Dyrektor metodyczny,  nauczyciel j.angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego i filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się, kiedy byłam jeszcze studentką. Od tamtej pory, przez 15 lat miałam okazję pracować z uczniami w różnym wieku i na różnym poziomie, jednak nic nie dostarcza takiej przyjemności jak uczenie dzieci i młodzieży. Dzieci mają niespożyte zasoby energii i entuzjazm, a młodzież jest ambitna i posiada specyficzne poczucie humoru. Poza Happy School pracuję również w Społecznym Gimnazjum nr 4. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, które dostarczają mi wielu pomysłów na ciekawe lekcje.
mgr Jolanta Stanisławska
nauczyciel j.angielskiego 

Jako pedagog i nauczycielka języka angielskiego, po kilku latach pracy z dziećmi, mogę zdecydowanie stwierdzić, że jestem na właściwym miejscu. Lubię uczyć. Jak? Kreatywnie i koniecznie na wesoło. Lubię poznawać swoich uczniów, ich potencjał językowy, ale też osobowość. Lubię zaskakiwać. Często stosuję nietypowe pomoce dydaktyczne. Lubię chwalić i motywować. Zależy mi na poczuciu sukcesu każdego z moich podopiecznych. Dziecięca otwartość i spontaniczność są dla mnie największym bodźcem do przygotowywania ciekawych zajęć.

Formalnie? Magister pedagogiki, absolwentka filologii angielskiej. Na co dzień nauczycielka grupy dwujęzycznej w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym w Białymstoku.

Sukcesy zawodowe? Laureatka konkursu European Language Label o europejski certyfikat - znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych przyznawany za innowacyjne techniki kształcenia oraz promowanie osiągnięć metodycznych i dydaktycznych. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Prywatnie? Pasjonatka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów rasy devon i cornish rex :)

 

 

mgr Artur Misiewicz

nauczyciel j. angielskiego

Jestem absolwentem  nauczycielskiego kolegium i  filologii angielskiej w Białymstoku. Od tamtego czasu pracowałem z uczniami w różnym wieku i w różnym stopniu zaawansowania w nauce języka, najwięcej jednak z ludźmi młodymi i bardzo młodymi. Zawsze imponowała mi ich żywiołowość i ciekawość świata. Prywatnie jestem ojcem Piotra i żywicielem pewnego czarnego kota. Nawet w nauczaniu kota mam pewne sukcesy  - znam opinie według których zaczyna miałczeć po angielsku… J  Wolny czas zajmują mi : dobry film, książka lub muzyka … a gdy pogoda i czas pozwalają – wycieczki rowerowe.  

 

mgr Beata Pietraszko

nauczyciel j.angielskiego

W codziennej pracy z uczniami stosuję różnorodne metody i formy, co służy rozbudzaniu aktywności językowej, zapewnianiu pozytywnej motywacji do podejmowania zadań, rozwijaniu wiary we własne siły i możliwości. Zakres moich zainteresowań naukowych to akwizycja języków obcych w aspekcie lingwistycznym, psychologicznym i pedagogicznym ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych czynników wpływających na językowy sukces oraz zjawisko multillingwalizmu. Nauczanie daje mi dużo satysfakcji, a przede wszystkim motywuje do stałego rozwijania się i doskonalenia warsztatu pracy. Na moich zajęciach można spodziewać się ciekawych i wymagających zadań oraz dobrej zabawy. Prywatnie kocham podróże bliskie i dalekie. Zakątki naszego regionu i Polski zgłębiam na rowerze oraz na motocyklu…jako pasażer. W wolnych chwilach pogrążam się w dobrej literaturze, szczególnie cenię literaturę brytyjską epoki oświecenia. Interesuję się także muzyką i teatrem. Obecnie uczę się języka włoskiego.  

mgr Małgorzata Joanna Martyniak

nauczyciel j.angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 15 lat pracuję z młodzieżą, głównie gimnazjalną. Lubię tę pracę ponieważ nigdy nie jest nudna. Cieszę się gdy uczniowie robią postępy i korzystają ze zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Oprócz Happy School pracuję w Zespole Szkół nr 3 w Białymstoku. W wolnym czasie lubię czytać i odkrywać zakątki Podlasia.

mgr Agnieszka Bąbczyńska

nauczyciel j.angielskiego

Swoją pasją do angielskiego staram się zarażać dzieci już od najmłodszych lat. Dążę do tego, aby na moich  zajęciach dzieci przyswajały język jak najbardziej naturalnie za sprawą towarzyszącej nam muzyki, tańca, zabaw dramowych i sensorycznych i aby cały czas były tym językiem otoczone. W pracy z dziećmi kieruje się słowami Benjamina Franklina „ Powiedz mi - a zapomnę. Pokaż - a zapamiętam. Zaangażuj mnie to się nauczę.”  Od wielu lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego w białostockich przedszkolach oraz lekcje pokazowe nauczycielom w ramach Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Metodycznego w Białymstoku. Jestem magistrem pedagogiki,  absolwentką Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Lingwistyki Stosowanej w Białymstoku. W 2011 r. zostałam  wytypowana za działania edukacyjne do nagrody ogólnopolskiej im. Marii Weryho – Radziwiłłowicz przez  Kuratorium Oświaty w Białymstoku. W 2013r. znalazłam się w zaszczytnym gronie  laureatów nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, a w 2016 r. otrzymałam medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dla oświaty i wychowania. Język angielski to dla mnie „never-ending story”. Kocham w nim to, że mogę dzielić się tym co wiem i jednocześnie uczyć się codziennie czegoś nowego. Nigdy nie jest „za wcześnie”, by zacząć uczyć się języka, z drugiej strony nigdy też nie jest za późno ?. Uwielbiam wędrówki rowerowe,  podróże oraz magiczny świat teatru. 

mgr Kamila Sadowska
nauczyciel j.angielskiego Jestem magistrem Pedagogiki oraz Filologii Angielskiej.Moje pasje to muzyka,śpiew,sport oraz oczywiście język angielski.Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam już w 2014 roku.Cieszy mnie, że mogę swoją pasją dzielić się z dziećmi jak i młodzieżą.
mgr Krzysztof Waszkiewicz
nauczyciel j.angielskiego Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpocząłem w 2015 roku. W swojej pracy szczególną uwagę przykuwam do poprawności językowej oraz umiejętnośći komunikacji, uwielbiam też  bogactwo słownictwa, jakie oferuje język angielski. Profesjonalne podejście i szacunek do języka staram się zaszczepiać w swoich podopiecznych od pierwszych zajęć. Cenię sobie dobry kontakt między uczniem a nauczycielem, wsparty swobodną atmosferą podczas lekcji.
mgr Magdalena Olszewska

nauczyciel j.francuskiego

Jestem absolwentką Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie filologii romańskiej i nauczycielem dyplomowanym. Swoją przygodę z nauczaniem języka francuskiego rozpoczęłam 18 lat temu. Przez te lata miałam okazję pracować z uczniami w różnym wieku i na różnym poziomie; w szkole podstawowej, w gimnazjum oraz na Uniwersytecie w Białymstoku. Wszystkich uczniów staram się zarazić pasją i miłością do języka francuskiego!