Artur Fiedorczyk
Dyrektor szkoły

Happy School i jeszcze raz Happy School! Moja pasja. Prowadzenie szkoły to duże wyzwanie, ale również ogromna satysfakcja. Zadowoleni uczniowie i rodzice to największa nagroda. Staram się o to, aby w szkole panowała miła atmosfera i wszystko funkcjonowalo jak w zegarku. W wolnym czasie uwielbiam spacery z rodziną i dobre kino.
mgr Joanna Fiedorczyk
Dyrektor metodyczny,  nauczyciel j.angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego i filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Moja przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się, kiedy byłam jeszcze studentką. Od tamtej pory, przez 15 lat miałam okazję pracować z uczniami w różnym wieku i na różnym poziomie, jednak nic nie dostarcza takiej przyjemności jak uczenie dzieci i młodzieży. Dzieci mają niespożyte zasoby energii i entuzjazm, a młodzież jest ambitna i posiada specyficzne poczucie humoru. Poza Happy School pracuję również w Społecznym Gimnazjum nr 4. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek, które dostarczają mi wielu pomysłów na ciekawe lekcje.
mgr Jolanta Stanisławska
nauczyciel j.angielskiego 

Jako pedagog i nauczycielka języka angielskiego, po kilku latach pracy z dziećmi, mogę zdecydowanie stwierdzić, że jestem na właściwym miejscu. Lubię uczyć. Jak? Kreatywnie i koniecznie na wesoło. Lubię poznawać swoich uczniów, ich potencjał językowy, ale też osobowość. Lubię zaskakiwać. Często stosuję nietypowe pomoce dydaktyczne. Lubię chwalić i motywować. Zależy mi na poczuciu sukcesu każdego z moich podopiecznych. Dziecięca otwartość i spontaniczność są dla mnie największym bodźcem do przygotowywania ciekawych zajęć.

Formalnie? Magister pedagogiki, absolwentka filologii angielskiej. Na co dzień nauczycielka grupy dwujęzycznej w Przedszkolu Samorządowym nr 26 Integracyjnym w Białymstoku.

Sukcesy zawodowe? Laureatka konkursu European Language Label o europejski certyfikat - znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych przyznawany za innowacyjne techniki kształcenia oraz promowanie osiągnięć metodycznych i dydaktycznych. Laureatka Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Prywatnie? Pasjonatka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów rasy devon i cornish rex :)

 

 

mgr Artur Misiewicz

nauczyciel j. angielskiego

Jestem absolwentem  nauczycielskiego kolegium i  filologii angielskiej w Białymstoku. Od tamtego czasu pracowałem z uczniami w różnym wieku i w różnym stopniu zaawansowania w nauce języka, najwięcej jednak z ludźmi młodymi i bardzo młodymi. Zawsze imponowała mi ich żywiołowość i ciekawość świata. Prywatnie jestem ojcem Piotra i żywicielem pewnego czarnego kota. Nawet w nauczaniu kota mam pewne sukcesy  - znam opinie według których zaczyna miałczeć po angielsku… J  Wolny czas zajmują mi : dobry film, książka lub muzyka … a gdy pogoda i czas pozwalają – wycieczki rowerowe.  

 

mgr. Beata Pietraszko

nauczyciel j.angielskiego

W codziennej pracy z uczniami stosuję różnorodne metody i formy, co służy rozbudzaniu aktywności językowej, zapewnianiu pozytywnej motywacji do podejmowania zadań, rozwijaniu wiary we własne siły i możliwości. Zakres moich zainteresowań naukowych to akwizycja języków obcych w aspekcie lingwistycznym, psychologicznym i pedagogicznym ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych czynników wpływających na językowy sukces oraz zjawisko multillingwalizmu. Nauczanie daje mi dużo satysfakcji, a przede wszystkim motywuje do stałego rozwijania się i doskonalenia warsztatu pracy. Na moich zajęciach można spodziewać się ciekawych i wymagających zadań oraz dobrej zabawy. Prywatnie kocham podróże bliskie i dalekie. Zakątki naszego regionu i Polski zgłębiam na rowerze oraz na motocyklu…jako pasażer. W wolnych chwilach pogrążam się w dobrej literaturze, szczególnie cenię literaturę brytyjską epoki oświecenia. Interesuję się także muzyką i teatrem. Obecnie uczę się języka włoskiego.  

mgr Małgorzata Joanna Martyniak

nauczyciel j.angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Od 15 lat pracuję z młodzieżą, głównie gimnazjalną. Lubię tę pracę ponieważ nigdy nie jest nudna. Cieszę się gdy uczniowie robią postępy i korzystają ze zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Oprócz Happy School pracuję w Zespole Szkół nr 3 w Białymstoku. W wolnym czasie lubię czytać i odkrywać zakątki Podlasia.

mgr.Agnieszka Bąbczyńska
mgr.Kamila Sadowska
nauczyciel j.angielskiego Jestem magistrem Pedagogiki oraz Filologii Angielskiej.Moje pasje to muzyka,śpiew,sport oraz oczywiście język angielski.Przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam już w 2014 roku.Cieszy mnie, że mogę swoją pasją dzielić się z dziećmi jak i młodzieżą.
mgr.Krzysztof Waszkiewicz
mgr.Magdalena Olszewska